Przygotowania do ślubu - Tworzenie wyjątkowych Zaproszeń Ślubnych

06-08-2023

Organizacja ślubu to wyjątkowy moment w życiu, a zaproszenia stanowią pierwszy kontakt z tym wydarzeniem dla Twoich gości.

Dlatego warto zadbać o to, aby zaproszenia były piękne, spersonalizowane i odzwierciedlały charakter pary młodej oraz tematykę całej uroczystości. W tym krótkim artykule przedstawiamy kroki procesu tworzenia zaproszeń ślubnych z unikalnym motywem graficznym oraz korzyści z wyboru naszych usług.

Kroki tworzenia Zaproszeń Ślubnych:

 1. Wybór Motywu Graficznego: Rozpocznij od wyboru motywu graficznego, który będzie wspólnym wątkiem dla wszystkich elementów zaproszeń. To może być związane z Waszymi zainteresowaniami, historią Waszego związku lub motywem przewodnim ślubu. Pamiętaj, że motywy graficzne są później używane przy kompletowaniu wszystkich dodatków, takich jak winietki, zawieszki, podziękowania dla gości itp.

 2. Projekt Zaproszenia: Po wyborze wzoru w złożonym zamówieniu, zawsze masz u nas opiekę projektanta, który będzie czuwał nad całym procesem przygotowywania ostatecznego wzoru po naniesieniu personalizacji i wszystkich uwag. Warto przy wyborze zaproszeń uwzględnić kolory, które odzwierciedlają Waszą osobowość i styl.

 3. Dane i tekst: Wprowadź istotne informacje, takie jak imiona pary, data i miejsce ślubu, a także ewentualne dodatkowe wydarzenia. Tekst zaproszenia powinien być jasny, zrozumiały i elegancki, a my się o to zatroszczymy by był dobrze sformatowany.

 4. Dodatki w wspólnym motywie: Skompletuj dodatki, takie jak winietki, zawieszki, numery stołów czy księga życzeń, w tym samym motywie graficznym. To zapewni spójność wizualną dla wszystkich elementów związanych z Waszym ślubem. 

 5. Personalizacja: Dodaj osobisty akcent, na przykład poprzez zamieszczenie własnego cytatu lub pisemnej prośby do gości. To sprawi, że zaproszenia będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

 6. Próbki: Zanim zamówisz pełną ilość zaproszeń, masz możliwość zamówienia próbki interesujących cię wzorów, aby upewnić się, że finalny produkt jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami. To można uczynić nawet już teraz, by mieć pogląd przed złożeniem zamówienia ostatecznego.

 7. Dostawa: Pamiętaj, że dobrze jest zamów zaproszenia na tyle wcześnie, aby mieć czas na dostawę i ewentualne korekty przed ich wysłaniem do gości. Po zamówieniu i dostarczeniu danych zawsze otrzymasz projekt do akceptacji, gdzie masz możliwość dokonania odpowiednich korekt i poprawek.

Korzyści z wyboru naszych usług:

 1. Spójność i estetyka: Wszystkie elementy zaproszeń oraz dodatków będą miały spójny motyw graficzny, co tworzy elegancki i profesjonalny wygląd.

 2. Oszczędność czasu: Dzięki kompleksowej obsłudze, nie będziecie musieli martwić się o różnorodne detale - my zajmiemy się całością.

 3. Profesjonalna jakość: Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i druku, aby Wasze zaproszenia prezentowały się imponująco.

 4. Indywidualne konsultacje: Służymy Wam pomocą w doborze motywu, kolorów i innych szczegółów, aby zaproszenia były idealne. Jeśli masz pytania, zawsze na nie odpowiemy i pomożemy.

 5. Gwarancja satysfakcji: Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów końcowych. Pewność nasza jest poparta naszym doświadczeniem w branży i wiedzą jaką nabyliśmy przez wiele lat działalności.

Tworzenie spersonalizowanych zaproszeń ślubnych z jednolitym motywem graficznym to doskonały sposób, aby zrobić pierwsze wrażenie na gościach i wprowadzić ich w klimat Waszego wyjątkowego dnia.

Dzięki naszym usługom możecie być pewni, że Wasze zaproszenia będą wyjątkowe, piękne i niezapomniane.

Jeśli przeczytałeś ten artykuł, to zostaw nam swój adres e-mail i zaznacz odpowiednią grupę tematyczną (Ślub) a będziesz otrzymywać od nas ciekawe informacje i oferty promocyjne związane ze ślubem.

Tu się zapiszesz >> Dołącz do Nas!